2017-05-15

Sveikiname PATREPSYNĖS 2017 laimėtojus!


ŠALIES MOKINIŲ FOLKLORINIŲ ŠOKIŲ VARŽYTUVIŲ ,,PATREPSYNĖ 2017“ NOMINACIJOS


PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pradedančiųjų šokėjų pora

Kamilė Mikalauskaitė ir Ruslanas Mikalauskas iš Ukmergės rajono Pabaisko pagrindinės mokyklos, vadovė Ramunė Radzevičienė


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Lazdinka“

Gabija Čyraitė ir Aidas Jakimavičius iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos tautinių šokių kolektyvo, vadovė Irena Čeplikienė (I pogrupis)

Greta Gilytė ir Daivaras Jagučianskas iš Šiaulių ,,Rasos“ progimnazijos folkloro klubo ,,Čiutulis“, vadovė Birutė Januškevičienė (II pogrupis)

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (III pogrupis)

Kamilė Mikalauskaitė ir Ruslanas Mikalauskas iš Ukmergės rajono Pabaisko pagrindinės mokyklos, vadovė Ramunė Radzevičienė (IV pogrupis)

Elžbieta Šematulskytė ir Kristupas Grigalavičius iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro vaikų folkloro ansamblio „Gers smuoks“, vadovės Ilona Raudonienė ir Jolanta Kažukauskienė (V pogrupis)


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Dirižablis“

Eva Šimkutė ir Valteris Veršinskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (I pogrupis)

Austėja Skapaitė ir Mykolas Koryzna iš Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos, vadovė Ramunė Radzevičienė (II pogrupis)

Andrė Zajankauskaitė ir Laurynas Kaluginas iš Kauno „Vyturio“ gimnazijos, vadovė Rūta Fluturienė (III pogrupis)

Akvilė Beinoriūtė ir Lukas Šemetas iš Šilalės rajono Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos, vadovė Olga Jogminienė (IV pogrupis)

Odeta Makarevičiūtė ir Nedas Miliauskas iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos tautinių šokių kolektyvo, vadovė Irena Čeplikienė (V pogrupis)


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Kristijaniuška“

Augustė Varaniūtė ir Evaldas Graževičius iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos tautinių šokių kolektyvo, vadovė Irena Čeplikienė (I pogrupis)

Miglė Merkevičiūtė ir Ignas Šalčius iš Prienų rajono Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, vadovė Jadvyga Beikauskienė (II pogrupis)

Emilė Šopaitė ir Žilvinas Čepas iš Panevėžio rajono Smilgių kultūros centro, vadovė Nijolė Vidžiūtė (III pogrupis)

Elzė Voveriūnaitė ir Dominykas Griciūnas iš Panevėžio „Aušros“ progimnazijos, vadovė Lina Veršelienė (IV pogrupis)

Gabija Jackevičiūtė ir Nojus Bajoriūnas iš Radviliškio Vaižganto progimnazijos, vadovė Vida Gilienė (V pogrupis)


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Ulanas“

Austėja Abucevičiūtė ir Rapolas Ramaneckas iš Trakų meno mokyklos Aukštadvario vaikų liaudiškų šokių grupės ,,Gandriukas“, vadovė Akvilė Prakapienė (I pogrupis)

Gabrielė Bukauskytė ir Andrius Urbonas iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro vaikų folkloro ansamblis ,,Smuokiukā“, vadovės Irmina Kėblienė ir Jolanta Kažukauskienė (II pogrupis)

Saulė Speičytė ir Radvilas Adamonis iš Panevėžio rajono Velžio gimnazijos, vadovas Jonas Marcinkevičius (III pogrupis)

Raminta Valuntaitė ir Kristupas Jurevičius iš Biržų rajono Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos, vadovė Dalia Baltrušaitienė (IV pogrupis)

Kamilė Zelbaitė ir Arijus Auškalnis iš Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos, vadovė Vaida Vielavičienė (V pogrupis)


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Tamsi naktis“

Karina Orencaitė ir Džiugas Jasaitis iš Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (I pogrupis)

Aušrinė Kubiliūtė ir Lukas Samalionis iš Prienų rajono Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, vadovė Jadvyga Beikauskienė (II pogrupis)

Agnė Petrova ir Naglis Tiškevičius iš Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos, vadovė Ramunė Radzevičienė (III pogrupis)

Urtė Kontrimaitė ir Kristupas Tautkus iš Šiaulių ,,Rasos“ progimnazijos folkloro klubo ,,Čiutulis“, vadovė Rima Šereivienė (IV pogrupis)

Laura Baronaitė ir Marius Balandis iš Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos, vadovė Lina Nefienė (V pogrupis)


PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pažengusiųjų šokėjų pora

Samanta Gestautaitė ir Rokas Toleikis iš Kaišiadorių kultūros centro jaunimo folkloro ansamblio „Žilvita“, vadovė Laima Morkūnienė


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Lukšių polka“

Rugilė Krikužaitė ir Edenas Grebliauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (I pogrupis)

Vida Trinkaitė ir Gvidas Šalkauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis)


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Melnykas“

Eilvinta Beržinskytė ir Gytis Grabauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (I pogrupis)

Guoda Rupšytė ir Netas Klimavičius iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro vaikų folkloro ansamblio „Gers smuoks“, vadovės Irmina Kėblienė ir Jolanta Kažukauskienė (II pogrupis)


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Dribkus“

Urtė Levickaitė ir Rokas Karpavičius iš Kelmės „Kražantės“ progimnazijos, vadovė Lina Šimkevičienė (I pogrupis)

Iveta Žemaitytė ir Deividas Sinkevičius  iš Kaišiadorių kultūros centro jaunimo folkloro ansamblio „Žilvita“, vadovė Laima Morkūnienė (II pogrupis)


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Šok, mergeli“

Diana Pudžiamytė ir Orestas Jurčys iš Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, vadovė Irmina Kėblienė (I pogrupis)

Aistė Kulikauskaitė ir Jonas Gudauskas iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro vaikų folkloro ansamblio „Gers smuoks“, vadovės Irmina Kėblienė ir Jolanta Kažukauskienė (II pogrupis)


Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Lelinderis“

Greta Zimnickaitė ir Titas Chimičius iš Panevėžio rajono Liūdynės kultūros centro Velžio padalinio, vadovas Jonas Marcinkevičius (I pogrupis)

Samanta Gestautaitė ir Rokas Toleikis iš Kaišiadorių kultūros centro jaunimo folkloro ansamblio „Žilvita“, vadovė Laima Morkūnienė (II pogrupis)

2017-03-13

ANKETA „Patrepsynės 2017“ dalyviams

Paspaudę ant nuorodos, rasite 2017-ųjų dalyvių anketą:
Anketa_Patrepsynė 2017
Anketą išsisaugokite savo kompiuteryje, užpildykite ir išsiųskite el. paštu patrepsyne@gmail.com

2017-02-14

2017-02-12

ŠOKIŲ APRAŠYMAI

2017-ųjų PATREPSYNĖS šokių aprašymus rasite atsidarę šią nuorodą:
Šokių aprašymai_2017

2017-02-10

SEMINARAS ŠIAULIUOSE

Informuojame, kad pasirengimo „Patrepsynei 2017“ seminaras šokėjų mokytojams ir vadovams vyks vasario 24 d. 13 val. Šiaulių kultūros centro šokių salėje (III aukšte).

Jei kam nors nepavyks užsiregistruoti ar iškils kokios nors kitos problemos, būtinai praneškite, spręsime. 
Jei Jums nereikalingi kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai, seminare galite dalyvauti nemokamai.

Visa informacija ir sprendimai tel. 8 655 25 519 (Diana Martinaitienė) arba el. paštu patrepsyne@gmail.com .